Hizmetlerimiz

Modüler Bölme Duvar, demonte olma özelliğiyle farklı ve kullanışlı hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan bölme duvar sistemleridir. Ofis bölme sistemi ve diğer uygulama ortamlarının işlevsel değişikliklerine bağlı olarak, hızlı bir biçimde uygulanırken, estetik üstünlükleriyle de, dekoratif görünüme de şık ve sade bir görünüm ile katkıda bulunmaktadır.

Modüler ofis bölme sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses, hijyen, temizlik, yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj olması, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Ofis bölmeleri estetik görünümünün yanında üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanda ihtiyaç duyulan en fazla alanı ortama kazandırır. Mekanı istenilen fonksiyona göre bölümlemeye olanak sağlar. Bu özelliğiyle büyük salonlar, alış-veriş merkezleri, showroom ve banka şubelerinden; iş merkezlerindeki konferans salonu, eğitim odaları ve ofis ortamlarına kadar her mekan ve gereksinim için mükemmel çözüm sunmaktadır. Ofis bölme sistemi her türlü dekorasyon ve tasarım ihtiyacına cevap verecek kapı panelleri, camlı paneller, eğrisel paneller ve hatta açık köşe panelleri vardır. Çift kabuklu yapının alt ve üst bölümünde yer alan yalıtım profilleri maksimum düzeyde ses yalıtımı sağlamaktadır.

Modüler bölme duvar sistemlerinde; tam cam bölme, yarı camlı bölme, tam dolu bölme, yarı dolu bölme, cam arası jaluzili bölme, yatay bölme, dikey bölme olarak alanın işlevine ve dekorasyonuna bağlı olarak uygulanabilmektedir. Ofis ve diğer alanlarda ihtiyaç duyulan açık ofis sistemi bölücü duvar seperetor sistemleri, işlevsellik ve kolay kurulum, sabit ve yarı sabit olması, seperator bölme duvar sisteminin yer değiştirebilmesi alanın isteğe göre düzenlenmesini sağlamaktadır.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Evinizin odalarında farklı dizayn ve tasarımlarla şıklığı, kaliteyi, görselliği, modern çizgilerle hissettirebilmek artık sizin elinizde. Ufak dokunuşlarla ve bir iç mimarın desteğiyle odanızda farklılık yaratabilirsiniz. Salonunuz da gösterişli bir tasarım düşünürken oturma odanızda daha rahat ve sade bir tasarım yapabilirsiniz. Duvar kağıtlarıyla, asimetrik çizgilerle ve farklı aydınlatma modelleriyle rahat bir ortamda yaşayabilirsiniz.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Ofis dekorasyonu modern ofisler ofis büro mobilyaları hayallerinizin ötesinde tasarımlar kişiye özel dekorasyon çözümleri artık telefon kadar uzağınızda. Modern işyeri tasarımı şık ve zerafet’in ön planda olması yaşam alanına zenginlik katar.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Hastane dekorasyonu, hastane mobilyaları, hastane servis bankoları, dosya dolapları doktor odaları hemşire odaları müşade odası bekleme salonu danışma bankosu hastane zemin kaplamaları hastane kapıları asma tavan bölme duvar sistemleri hastane tadilatı muayenehane polikilinik diş hastanesi vb uygulamarı da dahil olmak üzere kapsamlı iç mimari dekorasyon hizmeti vermektedir.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN

Çocuk ve Genç Yatak Odası Çocuk ve genç yatak odası dekorasyonu Çocuk ve genç odalarının alanına göre minimal çözümler sağlamak, standart olan oda takımlarından bağımsız olarak, kullanışlı ve alanı tam anlamıyla kullanılmasına yer kaybının olmamasına olanak sağlar. Odanın şekline bağlı olarak tasarlanan çocuk yatak odası mobilya takımları odanın her köşesinin sağlıklı şekilde dizayn edilmesi yer kaybının önüne geçer.

DETAYLAR İÇİN TIKLAYIN