Modüler Bölme Duvar, demonte olma özelliğiyle farklı ve kullanışlı hacimlerin elde edilmesinde kolaylık sağlayan bölme duvar sistemleridir. Ofis bölme sistemi ve diğer uygulama ortamlarının işlevsel değişikliklerine bağlı olarak, hızlı bir biçimde uygulanırken, estetik üstünlükleriyle de, dekoratif görünüme de şık ve sade bir görünüm ile katkıda bulunmaktadır.

Modüler ofis bölme sistemleri, ofis ortamının gereksinim duyduğu ses, hijyen, temizlik, yangın kontrolü, tesisatlara geçiş ve erişim olanağı, hızlı montaj ve demontaj olması, düzenli ve temiz çalışma alanı yaratma özellikleriyle öne çıkmaktadır. Ofis bölmeleri estetik görünümünün yanında üstün teknolojisi ve pratik sistemleriyle mekanda ihtiyaç duyulan en fazla alanı ortama kazandırır. Mekanı istenilen fonksiyona göre bölümlemeye olanak sağlar. Bu özelliğiyle büyük salonlar, alış-veriş merkezleri, showroom ve banka şubelerinden; iş merkezlerindeki konferans salonu, eğitim odaları ve ofis ortamlarına kadar her mekan ve gereksinim için mükemmel çözüm sunmaktadır. Ofis bölme sistemi her türlü dekorasyon ve tasarım ihtiyacına cevap verecek kapı panelleri, camlı paneller, eğrisel paneller ve hatta açık köşe panelleri vardır. Çift kabuklu yapının alt ve üst bölümünde yer alan yalıtım profilleri maksimum düzeyde ses yalıtımı sağlamaktadır.

Modüler bölme duvar sistemlerinde; tam cam bölme, yarı camlı bölme, tam dolu bölme, yarı dolu bölme, cam arası jaluzili bölme, yatay bölme, dikey bölme olarak alanın işlevine ve dekorasyonuna bağlı olarak uygulanabilmektedir. Ofis ve diğer alanlarda ihtiyaç duyulan açık ofis sistemi bölücü duvar seperetor sistemleri, işlevsellik ve kolay kurulum, sabit ve yarı sabit olması, seperator bölme duvar sisteminin yer değiştirebilmesi alanın isteğe göre düzenlenmesini sağlamaktadır.